Jump to content
Detailingowiec

Kilka błędów / propozycji

Tomas-sg
 Share

Recommended Posts

Nie miałem okazji zapoznać się z regulaminem. Istnieje ?

Fajnie by było gdyby dział sprzedaży był przeznaczony głównie dla cywilnych użytkowników a nie dla produktów po likwidacji czyjegoś sklepu ( typu "sprzedam zapach CS - mam 200 szt" itp ) tutaj temat do dyskusji oczywiście.

Na telefonie oczywiście nie działa opcja kasowania @ otagowanego kogoś 😁 ( znany problem na drugim forum )

Zakaz rozmów na tematy polityczne 😁

W informacjach o użytkownikach fajnie by było zamieścić opcje region/miejscowość ( u siebie nie znalazłem )

Edited by Tomas-sg
  • Lubię to 1

1. Jeśli zarejestrowałeś konto, musiałeś zaznaczać, iż akceptujesz regulamin forum, oraz politykę prywatności wraz z RODO.
  2. Według mnie giełda to giełda - bez znaczenia, czy ktoś ma do sprzedania pojedynczą sztukę, czy 1000. 
  3. Działa. Dziś rano odpisując Ci z poziomu telefonu usunąłem "wywołaj".
  4. Forum jest wolne. Jest dział na forum - hyde park w którym użytkownicy mogą rozmawiać o wszystkim - nie jest przez załogę forum monitorowany. Do granicy rozsądku oczywiście. 
  5. Akurat tych faktycznie nie ma jeśli chodzi o miejscowość użytkownika. Ok, dodam. 😉 

Dzięki za wszelkie sugestie. Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości. 😉

Ad 1. Przejrzałem a teraz powiedzmy chce się upewnić czy mój post jest zgodny z regulaminem i chciałbym go znalezc 😁

2. Giełda to Gilda owszemcale grupy facebookowe różnią się tym od forum że tam jest zawsze śmietnik i samowolka. A tym bardziej jako osoby bardziej anonimowe niż na grupach mogę okazać się oszustami. Czy forum poniesie tego konsekwencje ? 😉

Ad3 Test : @biecu nie mam pojęcia jak to zrobiłeś 😁

Ad4 wielkie dzięki za wiarę w nasz zdrowy rozsądek 😁 ( nie raz moderację zaskoczy )

Ad.5 mega 

@Tomas-sg 

1. Dziwnym trafem zginął odnośnik w menu forum właśnie z regulaminem. Poprawię to.
  2. Jest w regulaminie zawarte, że administracja forum nie odpowiada za transakcję przez użytkowników. Opublikuję go, aby był bardziej widoczny. 😉 
  3. Po prostu. Usuwam jak każdy inny znak, zdanie... itd. 😉 
  4. W tym dziale niech się dzieje wola nieba. 😁

Co do giełdy i transakcji - mieliśmy kiedyś na wielkim forum o innej tematyce temat z opiniami, gdzie każda transakcja była opisywana (oczywiście bez przesady, wystarczyło Polecam użytkownika "X" i później moderatorzy aktualizowali pierwszą stronę dodając do każdego usera, np. plusa. Później z tego co pamiętam zakładaliśmy ankiety i jak wszystko było ok to ktoś sobie klikał +1).  

Jak się forum rozwinie i dojdzie więcej tematów na giełdzie to można coś takiego ogarnąć. 

@KiziorDZN - Wiem. Na chwilę obecną nie jest to priorytetem, dlatego też na razie tego nie wprowadzam. W chwili obecnej walczę z pozycją forum. 😉 

Co do działu opinii rozwiąże to w ten sposób.

Stworzę poddział w dziale: Giełda. Poddział będzie się nazywał: Opinie o transakcjach. 

Każdy sprzedający, kupujący może napisać taki temat z prośbą o wystawienie opinii na temat danej transakcji. 😉 

• 1 month later...

Może głupia propozycja ale proponują możliwość wybrania sobie białej wersji kolorystycznej forum. Może mam coś z oczami ale kiedy przełączam się na inną kartę, gdzie większość stron ma jasne tło to oczy bolą :P 

• Lubię to 1