Jump to content
Detailingowiec

Pierwsza maszyna polerska dual action

Recommended Posts

Witam

idzie wiosna a więc czas na odświeżenie lakieru. Zamierzam zakupić swoją pierwszą maszynę najlepiej DA, do użytku własnego tzn najprawdopodobniej jakiś one step raz na wiosne, może jakieś nakładanie wosków co by nie robić tego ręcznie. Także wychodzi, że maszyny użyję może z 2 - 3 razy do roku z tego względu nie chciałbym wydawać dużo na maszyne która będzie leżeć w kącie 90% czasu. Lakier to granat z palety opla, myślałem o budżetówkach rotacyjnych z alle.. ale nie wiem czy na tak ciemnym lakierze nie narobi się biedy 😕 Myślałem o taniej maszynie Da z Juli , co sądzicie? Ma ktoś ją może? 

polerka.jpg

@Mateusz dzięki za informacje właśnie też sie dowiedziałem że bedzie niedługo promocja na tego hamrona miałem go ostatnio w rekach w juli. Na necie też zbiera dobre opinie, w tej promocyjnej cenie sprzęt chyba bezkonkurencyjny także jestem zdecydowany 😉

Maszyna zakupiona. Jak narazie brak czasu na zabiegi kosmetyczne no i na troche lepszą pogodę czekam żeby zrobić to na świeżym powietrzu. Sama maszyna sprawia wrażenie solidnej przepolerowałem kawałeczek lusterka dla testu i jest dobrze. Wibracje akceptowalne, myśle że będę zadowolony, ciekawe jak się spisze w połączeniu z pastą Rupes uno protect one step. Jeśli ktoś myśli nad tym modelem to nie zastanawiać się i kupować bo nic rozsądnego taniej się nie da 😉 

• Lubię to 1