Jump to content
Detailingowiec

magnes

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

magnes's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Część zakupów zrobiona, chyba ostatnie pytania, Ultra Deep Shine to preparat ścierny, tak? Jak często można tego używać? I prosił bym jeszcze o polecenie czegoś do szyb, chyba że Ultra Deep Shine też się nadaje... Tak żeby ładnie spływała woda:)
 2. I jeszcze drugie... Autoglym Ultra Deep Shine to rozumiem że raz na jakiś czas, czym nabłyszczać że tak powiem na codzień? Wosk czy quick detailer?
 3. I jeszcze jedno, Autoglym Ultra Deep Shine - czym polerować?
 4. Dzięki śliczne, mam jeszcze pytanie... czy te szampony to się nadają do mycia po nawoskowaniu czy to do przygotowania do woskowania a po woskowaniu się nie nadają bo zmywają wosk? Chciał bym i taki i taki:)
 5. Witam, potrzebuję porady... Czym "doczyścić" listwy pod szybami w Mercedesie w212, załączam zdjęcia (1 i 2), teraz auto jest przykurzone, ale po umyciu jest tak samo a nawet gorzej. Dziwne przebarwienia, jak by osad z... kamienia? Mam sporo mikrorysek na na chromach, jakiś sprawdzony sposób? (zdjęcie 3) Tak ogólnie, przerobiłem tonę filmików na yt, kilkadziesiąt poradników i generalnie nadal jestem głupi... Sprawdzony szampon do mycia ręcznego, jakiś BEZPIECZNY preparat do odświeżenia lakieru, nie mam polerki ale za to dużo siły w ręcach:) Nie mam jakiś ciężkich problemów z lakierem więc nie oczekuje jakiegoś spektakularnego likwidowania rys czy czegoś takiego, nie chce sobie narobić bidy złym doborem past... Wydobyć głębszy kolor, może mikroryski zlikwidować i wysoki połysk:) Coś 3 w 1, czy 2 w 1 i wosk? Krótko żołniersko, robiłem tym i tym - będzie pan zadowolony:)
×
×
 • Create New...