Jump to content
Detailingowiec

Maniek

Użytkownik
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Maniek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hej, Dopiero zaczynam z auto detailingiem, na podstawie informacji znalezionych m.in na tym forum planuje zakup następujących produktów. Proszę o ocenę czy to dobry wybór czy też zapomniałem o czymś istotnym waszym zdaniem. Piana aktywna - Good Stuff White Bear Szampon - Good Stuff BumbleBee Deironizer - Shiny Garage D-Tox Dekontaminacja smoły - Prickbort 124 Dressing do opon - Good Stuff Black Mamba Shine Dressing do plastików wewnątrz - Funky Witch Mademoiselle Dressing do plastików na zewnątrz - Shiny Garage Jet-Black Trim Restorer Cleaner - Prima Amigo Wosk - Fusso Coat 12 QD - ADBL SSW Rękawica - CarPro Wool Wash Mitt Maszyna polerska - ADBL Roller D09125 Z góry dziękuję za pomoc 😉
 2. Work Stuff posiada w swojej ofercie całkiem sporo pędzli detailingowych, można się w tym pogubić.. Czym one wszystkie właściwie się różnią? Kiedy brać pomarańczowy, kiedy biały a kiedy czarny?
 3. Jaki zapach California Scents waszym zdaniem jest najlepszy, jakiego używacie najcześciej?
 4. @Grafon Wrzuć linka do instgrama ze swoja kolekcją 😉
 5. Rozważam zakup pierwszej maszyny polerskiej i jestem wstępnie zdecydowany na ADBL Roller. Czy waszym zdaniem na początek lepiej wybrać ADBL ROLLER D09125 czy ADBL ROLLER D15125? Czy skok 15mm będzie do opanowania jeżeli nigdy nie miałem maszyny polerskiej w rękach czy też lepiej zacząć od 9mm aby nie narobić szkód?
 6. Jaka jest różnica pomiędzy ADBL QD1 od ADBL Synthetic Spray Wax i ADBL Quick Wax? Czy wszystkie są tak samo proste w aplikacji? Który quick detailer polecacie?
 7. Są chwile. że nie mam czasu na umycie auta samemu to oddaje na myjnie ręczną aby ktoś inny o nie zadbał. Ostatnio w okolicy pojawiła się myjnia parowa ale jakoś niechętnie do tego podchodzę. Czy mycie na myjni parowej ma sens czy lepiej omijać szerokiem łukiem?
 8. Czy waszym zdaniem myjnia parowa ma sens? Czy myjnia parowa może uszkodzić lakier? Czy w ogóle warto korzystać?
×
×
 • Create New...