Jump to content
Detailingowiec

Mateusz

Administrator
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mateusz last won the day on February 16

Mateusz had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Mateusz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zestawie brakuje chemii do oprysku wstępnego (piana aktywna/tfr) ;).
 2. Mateusz

  Usuwanie wosku.

  Wosk można usunąć przy pomocy cleanera (np. Dodo Juice Lime Prime Lite), IPA, zasadowym, kilkukrotnym myciu pianą aktywną o zasadowym pH (dostępna na większości myjni bezdotykowych) bądź pastą polerską. W przypadku cleanera najlepiej wybierz produkt, który nie posiada substancji ściernych.
 3. ADBL GLASS CLEANER 2 ADBL SHAMPOO 2 ADBL YETI PEARL ADBL TANGY
 4. @Piotrek1295Daj znać jakie wrażenia po pierwszym użyciu jeśli zakupisz ten model 😁
 5. @Piotrek1295 Od 5 marca w Julii będzie promocja na maszynę Hamron -38%, w tej cenie myślę że nie masz co się zastanawiać ;). https://www.pepper.pl/promocje/poletka-da-hamron-367888
 6. @Glanzfabrik LukasMiło cię wiedzieć wśród naszej społeczności ;). Gdzie mieści się wasze studio?
 7. Zwróciłbym jeszcze uwagę na fakt, że mimo bardzo bliskiego podobieństwa CleanTech Teddy Bear do analogicznych produktów WaxPro, WorkStuff, ADBL, Shiny Garage, czy też RRC to propozycja CleanTech wydaje się być najtańszą z wymienionych marek.
 8. CleanTech Daily Cloth Uniwersalna mikrofibra, bez obszycia przeznaczona do: - docierania powłok, wosków, quick detailerów. - pracy wewnątrz pojazdu, jak i na zewnątrz. 📍 Gramatura 350gsm. 📍 Cena detaliczna: 7,99 zł CleanTech Teddy Bear Wysokiej jakości rękawica do mycia, wykonana z bardzo trwałej mikrofibry. - Wysoka chłonność rękawicy zapewnia odpowiednie nawilżenie powierzchni. - Delikatne włókna gwarantują bezpieczeństwo lakieru i innych materiałów, - Duża powierzchnia myjąca przyśpiesza proces mycia. A na koniec dopasowany ściągacz! 📍 Cena detaliczna: 35,99 zł
 9. Wątek został przeniesiony do działu "ekrany i lusterka"
 10. @TomexNiestety piana aktywna będzie wymagała pianownicy. Bardziej ekonomicznym wyborem może być wybór produktu typu traffic film remover, który również może być stosowany w formie oprysku wstępnego.
 11. Pod powłoką nie może być niczego aby mogła trwale przylegać do lakieru a powłokę ceramiczną nakłada się po to aby poleżała kilka lat 😉. Jeżeli wosk został wcześniej nałożony to najlepiej byłoby go ściągnąć przy użyciu np. cleanera. W większości przypadków nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby na powłoce położyć wosk aby podbić kolor czy wzmocnić jej hydrofobowość.
 12. CarPro Elixir powinien być dobrym wyborem.
×
×
 • Create New...