Jump to content
Detailingowiec

Kosmetyka samochodowa

Forums

 1. Mycie i osuszanie

  Bezpieczne mycie to bezpieczeństwo dla lakieru w twoim samochodzie. Używaj wyłącznie sprawdzonych metod i kosmetyków. Zapytaj o dobór odpowiedniego sprzętu i kosmetyków a zobaczysz, że mycie auta nie jest w cale takie nieprzyjemne! 

  285
  posts
 2. 50
  posts
 3. Detailing wnętrza

  Masz czas, chęć i warunki do odnowy wnętrza swojego samochodu? Nie wiesz jak dobrać odpowiednie kosmetyki, które pomogą Ci się uporać z czyszczeniem plastików, kokpitu, praniem tapicerki, czy czyszczenie skóry? Pytaj śmiało!

  82
  posts
 4. Zabezpieczenie powierzchni

  Co raz więcej ludzi decyduje się na ochronę m.in lakieru. Czy to powłoką ceramiczną, kwarcową a folią PPF. Zawsze warto zabezpieczyć swój samochód. Wszystko na temat ochrony lakieru.

  517
  posts
 5. Korekta i renowacja lakieru

  Wszystko co tyczy się korekty lakieru i renowacji lakieru. Potrzebujesz porady w doborze maszyny polerskiej, pasty polerskiej, padów? Dobrze trafiłeś. W tym dziale możesz śmiało pytać zaawansowanych detailerów. 

  41
  posts
 6. Akcesoria detailera

  Bez odpowiednich akcesoriów nie jesteśmy wstanie zbyt dużo działać, a nawet trwale uszkodzić część za którą się zabieramy. Akcesoria to podstawa każdego detailera, ale i również dla osób raczkujących w świecie auto detailingu. W tym dziale zapytaj o dobór odpowiednich akcesoriów.

  54
  posts
 7. Narzędzia detailera

  Nie posiadasz wystarczającej wiedzy na temat myjek ciśnieniowych, mierników lakieru, promienników podczerwieni, odkurzaczy? Jesteś zmieszany co do wyboru podczas zakupu? Zapytaj profesjonalistów o poradę!

  85
  posts
 8. Recenzje

  W tym dziale znajdziecie wszelkie recenzje, testy nowych oraz obecnych kosmetyków i chemii.

  306
  posts
×
×
 • Create New...